Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Jak myślicie ten  kierowca morderca jest teraz w Piekle , jest potępiony na wieki i cierpi tam męki i katusze  czy pokutuje teraz w Czyśccu i ma jeszcze minimalną szansę za zbawienie???
taki poziom analizy myślowej reprezentują w najgorszym przypadku pensjonariusze zakładów psychiatrycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Asi - bardzo chciałabym tam być- serdeczne wrazy współczucia dla Całej Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawko od 25 roku i bardzo szczegółowe badania psychologiczne.Skad młody wział auto?Jesli od rodziców to niech oni odpokutuja śmierć kobiety ,która zostawiła troje swoich dzieci.Szczele kondolencje dla rodziny pani A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie te zbędne komentarze. Zajmijcie się swoimi sprawami a nie patrzycie na innych. Popatrzcie na swoje czyny a nie wytykajcie palcami innych. Zamiast takie rzeczy tu pisać to byście się pomodlili za nich,aby odpoczywali w pokoju. Wasze komentarze nie przywrócą im życia. Tak dobrze tylko komentować...cieszcie się życiem i darujcie sobie te głupie komentarze potrzebne czy też nie. Ogarnijcie się.!!! Nie wiecie jak to się stało dokładnie więc się nie wypowiadajcie. Ja też nie wiem jak było nie znam tych osób,ale czytając te komentarze pod tym wydarzeniem to ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb Joasi w ten wtorek w Olchowcu o godz. 13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa pozostałe to pewnie opel i bmw i ich właściciele,co teraz na każdym forum mydlą ludziom oczy...
Wiedząc że ich kolega z taką bezgraniczną głupotą wielokrotnie narażał życie innych użytkowników drogi, powinni coś z tym zrobić. Teraz ci, co nic nie zrobili mają zabitych na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam skąd w niektórych wypowiadających się na tym forum jest tyle jadu i zawiści??? znaleźli się eksperci od oceniania... tego młodego będzie ktoś inny rozliczał tak samo jak każdego z nas z osobna. nikt z tych ludzi biorących udział w wypadku nie chciał aby się to tak skończyło. TAK MIAŁO BYĆ, OD PRZEZNACZENIE SIĘ NIE UCIEKNIE - NIKT Z NAS NIE WIE CO CZEKA NAS JURTO, ZA GODZINĘ, ZA CHWILĘ. złorzecząc wobec kogoś i oceniając, sami wyrządzamy sobie krzywdę, bo los jest przewrotny... powstrzymajcie się o tych bezsensownych komentarzy oceniających, bo one nic już nie zmienią. możemy się tylko za NICH wszystkich pomodlić. 
Właśnie między innymi komentarze powinny coś zmienić. Warto uświadomić znajomym i rodzinie sprawcy, że mają swój udział w tragedii, bo wiedzieli w jaki sposób sprawca wielokrotnie szalał po ulicach, a nie zapobiegli temu. Ogłaszał na portalu swoje "osiągnięcia", zyskując tym poklask sobie podobnych idiotów. Może u jemu podobnych jakaś refleksja się pojawi i zapobiegnie TWOJEJ śmierci na drodze lub kogoś z TWOJEJ rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie te zbędne komentarze. Zajmijcie się swoimi sprawami a nie patrzycie na innych. Popatrzcie na swoje czyny a nie wytykajcie palcami innych. Zamiast takie rzeczy tu pisać to byście się pomodlili za nich,aby odpoczywali w pokoju. Wasze komentarze nie przywrócą im życia. Tak dobrze tylko komentować...cieszcie się życiem i darujcie sobie te głupie komentarze potrzebne czy też nie. Ogarnijcie się.!!! Nie wiecie jak to się stało dokładnie więc się nie wypowiadajcie. Ja też nie wiem jak było nie znam tych osób,ale czytając te komentarze pod tym wydarzeniem to ręce opadają.
To nie są zbędne komentarze! Chciałbyś/chciałabyś spotkać na swojej drodze mordercę, który nie ma gdzie rozładować swój testosteron i rozładowuje go ryzykując życie innych użytkowników drogi? Za chwilę może to spotkać Ciebie lub kogoś z Twojej rodziny! Ciekawe, dokąd wówczas opadłyby Ci ręce?   Dobrze, że ludzie komentują i piętnują drogowych morderców! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to ścierwo wreszcie zakopią??????????????????? ( piszę tu o tym kierowcy volvo) Morderca urządzał sobie rajdy i przez to ten śmieć doprowadził do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jechał z dozwoloną prędkością to by żył... A tak wacha kwiatki od spodu. A jak się jeździ gratem to niestety nie można szarzowac!!! Pierdolenie obrońców tego 21 letniego debila to psie układanie a żaden z nich nie chciałby z debilem w volvo jechać. A już pisanie ze był dobrym kierowcą.... Piszący pewnie też mają po 20 lat i prawko od 3 !!! Ha ha ja sami zawodowcy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedząc że ich kolega z taką bezgraniczną głupotą wielokrotnie narażał życie innych użytkowników drogi, powinni coś z tym zrobić. Teraz ci, co nic nie zrobili mają zabitych na sumieniu.
a rodzice tego chlopaka z volva to nie wiedzieli jak synek jezdzi?czy nie mogli zapanowac nad tym bo nie wierze ze to byl samochod chlopakla ,napewno ojca i to grat sprowadzony z zagranicy zeby synek szpalowal.duzo jest takich przypadkow ze niema wprawy a piratuje bo marka samochodu go podnieca.tak wlasnie sie najezdzil.TERAZ RODZICOM ZOSTANA TRAGICZNE WSPOMNIENIA.                                                    WYRAZY WSPOLCZUCIA RODZINOM TYCH OSOB KTORE NIEWINNIE ZGINELY.JA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to ścierwo wreszcie zakopią??????????????????? ( piszę tu o tym kierowcy volvo) Morderca urządzał sobie rajdy i przez to ten śmieć doprowadził do tragedii.
GOSCIU nie mozna tak ponizac bo to tez byl czlowiek a ze glupi to tym bardziej .Dla niego zycie juz sie skonczylo a napewno chcial zyc.Juz nie zaszkodzi nikomu.POKOJ JEGO DUSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rodzice tego chlopaka z volva to nie wiedzieli jak synek jezdzi?czy nie mogli zapanowac nad tym bo nie wierze ze to byl samochod chlopakla ,napewno ojca i to grat sprowadzony z zagranicy zeby synek szpalowal.duzo jest takich przypadkow ze niema wprawy a piratuje bo marka samochodu go podnieca.tak wlasnie sie najezdzil.TERAZ RODZICOM ZOSTANA TRAGICZNE WSPOMNIENIA.                                                    WYRAZY WSPOLCZUCIA RODZINOM TYCH OSOB KTORE NIEWINNIE ZGINELY.JA
akurat rodziców bym nie obwiniała bo mogli nie wiedzieć i jak każdy rodzic,chcieli dla dziecka jak najlepiej,ale to wiedzą tylko Ci,którzy mają dzieci.Natomiast znajomi jak najbardziej współwinni tragedii,niestety,dzisiaj małolatom imponuje takie szpanerstwo,fura,gaz do dechy i ura bura a potem płacz i lament!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17 letnia dziewczyna to moja znajoma bardzo dobra dziewczyna nikomu złego słowa nie powiedziała sam nie mogę w to uwierzyć że ten kretyn zabił moją znajomą i matkę tych dzieci. Jak coś nie ma dobrych kierowców nikt nie jest dobry.Jak w gazecie napisali dziś odbędą sie sekcje zwłok ofiar.   PS: te volvo było jego na fb chwali sie jak 33km w 9 zrobił i ma fotkę silnika jak ma wymienony filtr powietrza na stożek i pisze że lepszy dzwięk i lepiej na obroty wkręca   pogrzeb 17letniej 20 sierpnia o godz 15 w Świerżach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawko miał pewnie całe 2 lata, więc napewno był super doświadczonym mistrzem prostej
to że miał prawko 2 lata czy nawet mniej nie znaczy że był złym kierowcą!! są ludzie co mają po 20 lat prawo jazdy i kompletnie nie portafią jeździć. i nie mów że sam nie przycisniesz jak masz prostą chyba ze masz malucha to nie masz czym. wina leży po jego stronie to prawda ale nie wolno oceniać kogoś jak sie go nie znało....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki poziom analizy myślowej reprezentują w najgorszym przypadku pensjonariusze zakładów psychiatrycznych
tan kto jest normalny to nie myśli o tym tylko sie pomodli za ich dusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są zbędne komentarze! Chciałbyś/chciałabyś spotkać na swojej drodze mordercę, który nie ma gdzie rozładować swój testosteron i rozładowuje go ryzykując życie innych użytkowników drogi? Za chwilę może to spotkać Ciebie lub kogoś z Twojej rodziny! Ciekawe, dokąd wówczas opadłyby Ci ręce?   Dobrze, że ludzie komentują i piętnują drogowych morderców! :angry:
Nie komentowała bym tego tak publicznie, miałabym żal i to wielki ale nawet za tego co by zabił kogoś z mojej rodziny kogoś mi bliskiego pomodliłabym się za niego mimo że to on zawinił. Myślisz koleżanko że te komentarze pomagają? Myślisz, że to może zapobiec kolejnym wypadkom? Tyle osób już zginęło winnie i nie winnie i co z tego? Jak jest dalej to samo. Pomódl się za te zmarłe osoby nawet jeśli chłopak zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tan kto jest normalny to nie myśli o tym tylko sie pomodli za ich dusze.
mądra odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
sam zamknij mordę blady chuju, jak dobrze jeździł ? nie dostosował prędkości do swoich umiejętności i warunków panujących na drodze ( bo nie wziął deb*** pod uwagę ,że ktoś inny może jechać tą drogą !!!) ch*** z nim ma co chciał tylko po co pozabijał innych , niewinnych ludzi .Niech tacy kierowcy jako on znajdą sobie kawałek prostej , rozpędzają się na maxa i ćwiczą swój refleks , tylko wymontować im poduszki, pasy i nie wzywać pomocy w razie "W" żeby nie obciążać społeczeństwa kosztami leczenia, rentami itp. niech się sprawdzają, zabijają , a jak chcą się popisać przed dupami to niech one się przyglądają na swoich super kierowców popisujących się swoimi umiejętnościami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawura młodych kierowców, która się kończy tragedią, a przy tym giną niewinne osoby. młodzi za kierownicą myślą że są ponad wszystkimi.... szkoda tylko niewinnych kobiet które zginęły oraz dzieci które zostały bez matki. Nic nie usprawiedliwia brawury...  doświadczony i mądry kierowca potrafi dostosować prędkość do warunków panujących na jezdni.  Najszczersze kondolencje dla rodziny Pani Joanny [*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...